Наша школа отворила врата предшколцима

У оквиру пројекта рационализације мреже школа, ОШ „1300 каплара“ је уступила део простора ПУ „Звездара“, предшколцима из вртића „Зора“.

Тим поводом, у понедељак 23.10.2017. године, наши гости били су министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић, градоначелник Београда Синиша Мали , помоћник министра за предшколско и основно образовање и васпитање Весна Недељковић, градски секретар за образовање и дечју заштиту града Београда Славко Гак, подсекретар за образовање и дечју заштиту Игор Раичевић и председник општине Звездара Милош Игњатовић.

Наша школа је прва београдска школа која је отворила врата предшколцима, па у две учионице од тога дана иде 30 предшколаца, који ће следеће године постати и наши ђаци.